Start Biznes

Koleżanki i Koledzy
Doradcy Podatkowi

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP gorąco zachęca wszystkich doradców podatkowych do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, pod nazwą START BIZNES! Akcja ma na celu podniesienie świadomości prawno-podatkowej podatników.

Oto podstawowe informacje dotyczące akcji START BIZNES:

1. W celu rozpropagowania akcji START BIZNES została stworzona strona internetowa www.startbiznesdp.pl, która m.in. poprzez kampanię Google AdWords i ukazanie się na specjalnych portalach internetowych dla start-upów, ma trafić do szerszego grona odbiorców.

2. Szczegóły dotyczące akcji START BIZNES zawiera Regulamin dostępny na stronie internetowej www.startbiznesdp.pl

3. W akcji mogą uczestniczyć tylko i wyłącznie doradcy podatkowi będący członkami Izby oraz spółki prawa handlowego wpisane do REJESTRU OSÓB PRAWNYCH UPRAWNIONYCH DO WYKONYWANIA DORADZTWA PODATKOWEGO.

4. Każdy doradca podatkowy, który zgłosi chęć udziału w akcji START BIZNES, zostanie wpisany na listę doradców, dostępną na stronie www.startbiznesdp.pl oraz otrzyma logo START BIZNES z odpowiednim kodem. Doradca będzie mógł umieścić logo START BIZNES na swojej stronie internetowej oraz poinformować na niej, że bierze udział w akcji. Dzięki temu, ze strony internetowej doradcy podatkowego będzie istniała możliwość bezpośredniego przekierowania na stronę START BIZNES, i odwrotnie - na liście doradców biorących udział w akcji, każdy doradca będzie mógł zamieścić adres swojej strony internetowej, po kliknięciu którego otworzy się strona doradcy.

5. Doradcy podatkowi, którzy nie posiadają własnej strony internetowej mogą również przystąpić do akcjiSTART BIZNES. W tym celu powinni dokonać rejestracji drogą mailową, po czym zostaną wpisani na listę tworzoną na stronie www.startbiznesdp.pl

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji START BIZNES prosimy o przesyłanie swoich danych według wzoru podanego na liście doradców na stronie www.startbiznesdp.pl (nazwa kancelarii, adres, telefon, e-mail, www) drogą mailową na adres właściwego Biura Regionalnego Oddziału KIDP zgodnie z przynależnością do Regionu.

Razem wzmacniajmy wizerunek Doradcy Podatkowego!

Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP

Pliki do pobrania
akcja
akcja
akcja

Kontakt

tel.: (61) 843 42 55, 693 920 397, 723 571 296, 664 16 40 70
Wielkopolski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań

tel. (61) 843 42 55, 693 920 397, 723 571 296, 664 16 40 70

x
x