Patronat honorowy nad VI edycją Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach 2019/2020 objęło Ministerstwo Finansów oraz Wielkopolski Kurator Oświaty.

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronawirusa), na podstawie zaleceń Prezydium Krajowej Rady Doradców Podatkowych oraz przedstawicieli władz państwowych o odwołaniu wszystkich organizowanych wydarzeń, działając w poczuciu odpowiedzialności za bezpieczeństwo Uczestników i Opiekunów VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, Zarząd Wielkopolskiego Oddziału KIDP postanowił przełożyć VI Wielkopolski Konkursu Wiedzy o Podatkach i zorganizować kolejne etapy Konkursu w 2021 roku. 


O szczegółach organizacyjnych dotyczących kontynuacji kolejnych etapów tegorocznego Konkursu Wiedzy o Podatkach będziemy Państwa informować w odrębnych komunikatach.

Szanowni Państwo
Opiekunowie Uczniów uczestniczących w VI Wielkopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach

W związku z zakwalifikowaniem Państwa Podopiecznych do II etapu VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach poniżej przekazujemy szczegóły organizacyjne dotyczące II etapu Konkursu.

Termin: 12 marca 2020 r.

Miejsce: Poznań, siedziba Wielkopolskiego Oddziału KIDP, ul. Wagrowska 2

Godzina: 10:00, rejestracja uczestników od godz. 09:00 

II etap Konkursu składa się z części pisemnej oraz ustnej. Szczegóły II etapu znajdują się w Regulaminie Konkursu, który zamieszczony jest w poniższych plikach.

Uprzejmie informujemy, że pytania konkursowe dotyczyć będą wszystkich rodzajów podatków oraz znajomości Ustawy o Doradztwie Podatkowym.

W celach organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 6 marca 2020 r. na e-mail: wielkopolski@kidp.pl z podaniem:

a) imion i nazwisk Uczniów

b) imion i nazwisk Opiekunów

Prosimy o zabranie przez Państwa Podopiecznych dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej.

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że z dniem 04.03.2021 r. został wznowiony VI Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach. Aktualny Regulamin konkursu z 04.03.2021 r. znajduje się poniżej.
podatki Laureaci VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach
podatki Aktualny Regulamin VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach z 04.03.2021 r.
podatki Wyniki z I etapu konkursu
podatki Regulamin VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach
podatki Harmonogram VI Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach
podatki Tematy prac pisemnych
podatki Zbiorcza karta zgłoszeniowa
podatki Protokół przekazania prac pisemnych
podatki Szablon pracy pisemnej
podatki Plakat konkursu