Kancelaria WNW Legal Wojtkowiak, Nowaczyk, Wilk s.c.

nawiąże współpracę

z doradcą podatkowym
 
Oferujemy:

· Współpracę w zakresie zagadnień podatkowych w ramach poszczególnych projektów realizowanych przez Kancelarię,
· Możliwość rozwoju zawodowego,
· Przyjazną atmosferę pracy w młodym i profesjonalnym zespole,
· Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje prosimy kierować na adres: office@wnwlegal.pl
 
 
Administratorami Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu będą Łukasz Wojtkowiak, Michał Nowaczyk i Dawid Wilk, jako wspólnicy spółki cywilnej Kancelaria WNW Legal Wojtkowiak, Nowaczyk, Wilk s.c., ul. Szelągowska 24, 61 - 626 Poznań.
 
Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które Pani/Pan aplikuje, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazi Pani/Pan na to odrębnie zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, ma Pani/Pan prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia.
 
W zakresie, w jakim przetwarzanie Pani/Pana  danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do jej cofnięcia. Aby to zrobić, powinna/-ien Pani/Pan skontaktować się z nami w tej sprawie, za pośrednictwem poczty e-mail, wysyłając wiadomość na adres: office@wnwlegal.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.